Lidhje

Arben Taravari mbi ndryshimet në Kodin Penal dhe rastin Gruevski


Arben Taravari mbi ndryshimet në Kodin Penal dhe rastin Gruevski
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:10 0:00

Ekspertë e përfaqësues të opozitës maqedonase thonë se ndryshimet e fundit në Kodin Penal u vijnë në ndihmë zyrtarëve të korruptuar

XS
SM
MD
LG