Lidhje

Shkencëtarët krijojnë në laborator modele embrionësh njerëzorë


Shkencëtarët krijojnë në laborator modele embrionësh njerëzorë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:11 0:00

Shkencëtarët kanë krijuar modele embrionale për t’i ndihmuar të studiojnë misteret e zhvillimit të hershëm njerëzor, problemet mjekësore që ndodhin përpara lindjes dhe arsyet përse shumë shtatëzani dështojnë.

XS
SM
MD
LG