Lidhje

Përfundon pa rezultat takimi Kosovë-Serbi në Bruksel


Përfundon pa rezultat takimi Kosovë-Serbi në Bruksel
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:54 0:00

Takimi mes Kosovës dhe Serbisë në Bruksel dështoi sot, pasi palët nuk shënuan përparim në bisedimet për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet tyre.

XS
SM
MD
LG