Lidhje

Arifi: Shqiptarëve në Luginën e Preshevës u mungon mbështetja e Tiranës dhe Prishtinës


Arifi: Shqiptarëve në Luginën e Preshevës u mungon mbështetja e Tiranës dhe Prishtinës
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:24 0:00

Në Uashington ndodhet këto ditë kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, i cili po paraqet tek zyrtarët amerikanë shqetësimet për gjendjen e shqiptarëve në Luginën e Preshevës. Zoti Arifi bisedoi gjatë emisionit të drejtpërdrejtë televiziv Ditari me kolegen Keida Kostreci.

XS
SM
MD
LG