Lidhje

Në kujtim të koleges Rudina Dervishi


Në kujtim të koleges Rudina Dervishi
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

Rudina Dervishi, gazetarja dhe drejtuesja e njohur prej shumë vitesh e emisionit televiziv "Ditari" të Zërit të Amerikës, u nda nga jeta të martën, më 12 shtator, në moshën 53-vjeçare, pas një beteje dy vjeçare me kancerin e gjirit.

XS
SM
MD
LG