Lidhje

Von Der Leyen: Ne do të vendosim se kush do të vijë në BE


Von Der Leyen: Ne do të vendosim se kush do të vijë në BE
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:47 0:00

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, tha se autoritetet evropiane dhe jo trafikantët do të "vendosin se kush do të vijë në Bashkimin Evropian dhe në çfarë rrethanash". Ajo i bëri komentet gjatë një vizite në Lampedusa e shoqëruar nga Kryeministrja italiane Giorgia Meloni.

XS
SM
MD
LG