Lidhje

Thellimi i hetimit ndaj Presidentit Biden në Kongres dhe beteja për buxhetin


Thellimi i hetimit ndaj Presidentit Biden në Kongres dhe beteja për buxhetin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Presidenti Biden thotë se është i përqendruar në nevojat e popullit, "jo në teatrin politik të Dhomës së Përfaqësuesve", e cila ka hapur hetime, për të shqyrtuar, nëse ka prova, për ngritjen e akuzave për shkarkimin e presidentit mbi marrëveshjet financiare të djalit të tij me kompani të huaja.

XS
SM
MD
LG