Lidhje

Pesë pengjet amerikane të liruara nga Irani, mbërrijnë në SHBA


Pesë pengjet amerikane të liruara nga Irani, mbërrijnë në SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Shtëpia e Bardhë përshëndeti kthimin e pesë amerikanëve me origjinë iraniane që mbaheshin të burgosur nga qeveria e Iranit dhe që u liruan në bazë të një marrëveshjeje për zhbllokimin e 6 miliardë dollarëve të ngrira të Iranit.

XS
SM
MD
LG