Lidhje

Zelenskyy kërkon ndihmë për luftën dhe planin e paqes në Uashington


Zelenskyy kërkon ndihmë për luftën dhe planin e paqes në Uashington
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Presidenti i Ukrainës përfundoi të enjten takimet e tij në Shtetet e Bashkuara ku kërkoi mbështetje ushtarake dhe përkrahje për planin e tij të paqes 10 pikësh. Presidenti i Ukrainës zhvilloi takime në Kapitol, në Pentagon dhe në Zyrën Ovale me Presidentin Joe Biden.

XS
SM
MD
LG