Lidhje

Çështja McGonigal dhe lidhjet me ish-punonjësin e zbulimit shqiptar


Çështja McGonigal dhe lidhjet me ish-punonjësin e zbulimit shqiptar
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:57 0:00

Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pritet të pranojë fajësinë të premten për akuza lidhur me faktin se ka marrë dhe fshehur 225,000 dollarë nga një ish-oficer i inteligjencës shqiptare, i cili sipas të dhënave të gjykatës u bë burim në një hetim të FBI-së.

XS
SM
MD
LG