Lidhje

Intervistë me Presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj


Intervistë me Presidentin e Shqipërisë, Bajram Begaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:59 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, i cili po qëndron këto ditë në Nju Jork në kuadër të punimeve të Asamblesë së Përgjjithshme të Kombeve të Bashkuara, foli mbi takimet takimet që ka zhvilluar atje dhe mbi zhvillimet në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG