Lidhje

Hovenier: Grupi i armatosur që sulmoi policinë në veri të Kosovës ishte i trajnuar dhe i organizuar


Hovenier: Grupi i armatosur që sulmoi policinë në veri të Kosovës ishte i trajnuar dhe i organizuar
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:42 0:00

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Jeff Hovenier tha sot se grupi i armatosur që sulmoi të dielën policinë e Kosovës në veri nuk kishte të bënte me grup qytetarësh të mbledhur spontanisht, por ishte grup i trajnuar dhe organizuar

XS
SM
MD
LG