Lidhje

18 orë sulme në mbarë Afganistanin

Shpërthime herët në mëngjes dhe shkëmbime të fuqishme zjarri tronditën të hënën kryeqytetin afgan dhe tre provinca të tjera


Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG