Lidhje

Gjuha shqipe në Universitetin e Harvardit


Gjuha shqipe në Universitetin e Harvardit
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:51 0:00

Listës së gjuhëve të huaja që mësohen në Universitetin e Harvardit iu shtua edhe gjuha shqipe. Gazetari i Zërit të Amerikës Burim Goxhuli ishte në qytetin Cambridge të Masaçusetsit ku ndodhet Universiteti i Harvardit dhe sjell më shumë hollësi mbi këtë programi.

XS
SM
MD
LG