Lidhje

Marrëveshja Itali-Shqipëri për emigrantët, Forin: Jo i papritur, ka pikëpyetje për zbatimin


Marrëveshja Itali-Shqipëri për emigrantët, Forin: Jo i papritur, ka pikëpyetje për zbatimin
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:30 0:00

Zv.Drejtori dhe Përgjegjësi për Europën në Qendrën Ndërkombëtare të Migracionit Miks me seli në Amsterdam, Roberto Forin thotë për Zërin e Amerikës se marrëveshja mes Italisë dhe Shqipërisë për emigrantët, nuk ishte e papritur, pasi Europa sipas tij po dështon të zgjidhë problemin e emigrantëve

XS
SM
MD
LG