Lidhje

Stoltenberg: NATO-ja po shqyrton shtimin e përhershëm të trupave në Kosovë dhe rajon


Stoltenberg: NATO-ja po shqyrton shtimin e përhershëm të trupave në Kosovë dhe rajon
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha të hënën në Prishtinë se aleanca po shqyrton një shtim të përhershëm të pranisë së saj ushtarake në Ballkanin Perëndimor për të mbajtur tensionet nën kontroll.

XS
SM
MD
LG