Lidhje

Stoltenberg: NATO-ja e shqetësuar nga retorika për ndarjen e Bosnjës


Stoltenberg: NATO-ja e shqetësuar nga retorika për ndarjen e Bosnjës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg tha të hënën në Sarajevë se aleanca është e shqetësuar nga "retorika ndarëse" në Bosnje, si dhe nga ndërhyrjet e huaja, përfshirë Rusinë.

XS
SM
MD
LG