Lidhje

Tymuese në Kuvend gjatë seancës së buxhetit. Berisha nuk paraqitet në policinë gjyqësore


Tymuese në Kuvend gjatë seancës së buxhetit. Berisha nuk paraqitet në policinë gjyqësore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Në Shqipëri seanca e sotme gjatë së cilës u miratua buxheti për vitin e ardhshëm, u shoqërua nga tensionet për shkak të protestës së një grup deputetësh opozitarë, që ndezës tymuese dhe përmbysës karriget, duke kërkuar komisione hetimore.

XS
SM
MD
LG