Lidhje

Marrëveshja me Hamasin për lirimin e pengjeve pranë finalizimit


Marrëveshja me Hamasin për lirimin e pengjeve pranë finalizimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Një marrëveshje mes Izraelit e Hamasit për lirimin e dhjetëra pengjeve të mbajtura në territoret palestineze mund të arrihet së shpejti, thuhet në një njoftim të ri. Një marrëveshje e tillë do të mundësonte një pauzë të përkohshme të luftimeve në Gazë dhe kalimin e ndihmave tepër të nevojshme

XS
SM
MD
LG