Lidhje

Shqipëri, juristët: Drejtësia e vonuar sjell pasoja sociale dhe ekonomike


Shqipëri, juristët: Drejtësia e vonuar sjell pasoja sociale dhe ekonomike
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:17 0:00

Në Shqipëri vonesat në dhënien e drejtësisë sipas juristëve po sjellin pasoja në jetën ekonomike dhe sociale të vendit. Largimet e gjyqtarëve dhe prokurorëve si pasojë e procesit të Vettingut, kanë sjellë boshllëqe dhe qytetarët nuk po marrin drejtësi brenda një afati të arsyeshëm

XS
SM
MD
LG