Lidhje

SHBA, thirrje për miratim të ndihmave të reja për Ukrainën


SHBA, thirrje për miratim të ndihmave të reja për Ukrainën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:19 0:00

Administrata e Presidentit Biden i dërgoi sot një thirrje urgjente Kongresit për nevojën e miratimin të një propozimi për miliarda dollarë në ndihma ushtarake dhe ekonomike për Ukrainën.

XS
SM
MD
LG