Lidhje

Qeveria e Malit të Zi dhe përmbushja e detyrimeve ndërkombëtare


Qeveria e Malit të Zi dhe përmbushja e detyrimeve ndërkombëtare
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Analistët në Mal të Zi presin që qeveria e re të rivendos qëndrueshmërinë politike dhe përmbushjen e detyrimeve reformuese drejt integrimeve euroatlantike. Qeverinë malazeze, sipas analistëve, e presin sfida të shumta politike që kanë të bëjnë me funksionalitetin e institucioneve në vend

XS
SM
MD
LG