Lidhje

Shqipëri, 4 vjet pas tërmetit vdekjeprurës të paqarta përgjegjësitë për dëmet


Shqipëri, 4 vjet pas tërmetit vdekjeprurës të paqarta përgjegjësitë për dëmet
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:05 0:00

Në Shqipëri 4 vjet pas tërmetit që shkaktoi 51 vikima dhe mbi 1 miliardë € dëme përgjegjësitë mbeten të paqarta. Autorët e dyshuar të abuzimeve në disa raste ende nuk janë zbuluar, ndërsa në pjesën më të madhe vijojnë të përballen me drejtësinë

XS
SM
MD
LG