Lidhje

Maqedonci: Marrëveshja e Ohrit duhet të zbatohet në tërësi nga të dyja palët


Maqedonci: Marrëveshja e Ohrit duhet të zbatohet në tërësi nga të dyja palët
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:50 0:00

Ministri i Mbrojtjes i Kosovës tha në një intervistë me Zërin e Amerikës se lidhur me kërkesën e Shteteve të Bashkuara për formimin e shpejtë të Asociacionit, Marrëveshja e Ohrit duhet të zbatohet si nga Kosova dhe Serbia në tërësi dhe se çdo marrëveshje duhet të jetë në përputhje me Kushtetutën

XS
SM
MD
LG