Lidhje

O’Brien: Presim nga qeveria e re në Serbi të respektojë marrëveshjet me Kosovën


O’Brien: Presim nga qeveria e re në Serbi të respektojë marrëveshjet me Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Ndihmës-Sekretari amerikan i Shtetit për Evropën dhe Euroazinë, James O’Brien thotë se pret që qeveria e re e Serbisë të respektojë të gjitha marrëveshjet e arritura me Kosovën në të kaluarën.

XS
SM
MD
LG