Lidhje

Vullnetarët e Korpusit Paqes në Shqipëri, betohet një grup i ri


Vullnetarët e Korpusit Paqes në Shqipëri, betohet një grup i ri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Në Shqipëri, një grup i ri prej 35 vullnetarësh amerikanë të Korpusit të Paqes, bënë betimin në një ceremoni festive dhe u shpërndanë në gjithë vendin për të ndihmuar dy vjet në sistemin shëndetësor dhe arsimor.

XS
SM
MD
LG