Lidhje

Studimi, emigrimi potencial i mjekëve shqiptarë shkon në 38.5 për qind


Studimi, emigrimi potencial i mjekëve shqiptarë shkon në 38.5 për qind
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Në Shqipëri, Qendra për Studime Ekonomike dhe Sociale paraqiti të shtunën rezultatet e para të një studimi sipas të cilit, mbi 50 për qind e mjekëve më të rinj dhe më të kualifikuar dëshirojnë të largohen nga Shqipëria.

XS
SM
MD
LG