Lidhje

Udhëheqësit e Kosovës kërkojnë nga BE-ja heqjen e masave ndëshkuese


Udhëheqësit e Kosovës kërkojnë nga BE-ja heqjen e masave ndëshkuese
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:04 0:00

Udhëheqësit e Kosovës i bënë thirrje të premten Bashkimit Evropian që të heq masat ndëshkuese ndaj saj dhe të ndëshkojë Serbinë për siç thanë veprime armiqësore ndaj Kosovës dhe largim nga marrëveshja për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet të dyja vendeve.

XS
SM
MD
LG