Lidhje

Shqipëri, Manjola Hafizi, fermerja që la Bankën për serën me mjedra


Shqipëri, Manjola Hafizi, fermerja që la Bankën për serën me mjedra
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:14 0:00

Në Shqipëri fuqizimi ekonomik i grave vlerësohet si element kryesor i rritjes ekonomike. Manjola Hafizi është një prej tyre, e cila ka zgjedhur të kultivojë mjedra në sera, disa kilometrra larg Tiranës. Për Zërin e Amerikës ajo rrëfen vështirësitë që ka hasur prej 8 vitesh por dhe suksesin e arritur

XS
SM
MD
LG