Lidhje

Shqipëri, mesazhi tradicional i Krishtlindjes


Shqipëri, mesazhi tradicional i Krishtlindjes
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

Në prag të festës së Krishlindjes, Kryetari i Konferencës Ipeshkvnore të Shqipërisë, imzot Angelo Massafra, përcolli të shtunën mesazhin tradicional të urimit për të gjithë besimtarët. Imzot Masafra tha se, vetëm dashuria mund të ndryshojë fatin e botës, të mësuar me luftëra dhe vuajtje.

XS
SM
MD
LG