Lidhje

Analistët: Dezinformatat dhe lajmet e rreme shkaktojnë përçarje në shoqërinë malazeze


Analistët: Dezinformatat dhe lajmet e rreme shkaktojnë përçarje në shoqërinë malazeze
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

Analistët vlerësojnë se mediat në Malin e Zi janë të ngarkuara me dezinformata dhe lajme të rreme duke ndikuar dukshëm në përçarjen e shoqërisë malazeze.

XS
SM
MD
LG