Lidhje

Britani, mjekët tërheqin vëmendjen mbi përdorimin e pajisjeve që monitorojnë glukozën 


Britani, mjekët tërheqin vëmendjen mbi përdorimin e pajisjeve që monitorojnë glukozën 
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:10 0:00

Në Britani po gjejnë përdorim të gjerë pajisjet që ngjiten në krah dhe monitorojnë në kohë reale nivelin e glukozës në gjak. Por mjekët tërheqin vëmendjen duke theksuar se glukoza, nuk është i vetmi tregues i shëndetit të përgjithshëm.

XS
SM
MD
LG