Lidhje

Kasami: Partitë e opozitës shqiptare, alternativë më e mirë se BDI-ja


Kasami: Partitë e opozitës shqiptare, alternativë më e mirë se BDI-ja
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:09 0:00

Kryetari i Lëvizjes Besa dhe kryetar të Komunës së Tetovës, Bilall Kasami thotë se koalicioni i partive opozitare shqiptare në Maqedoninë e Veriut ofron një alternativë më të mirë sesa BDI-ja për nevojat e shqiptarëve në vend.

XS
SM
MD
LG