Lidhje

OBSH: 1.4 milionë jetë të shpëtuara në Evropë nga vaksinat kundër COVID-19 


OBSH: 1.4 milionë jetë të shpëtuara në Evropë nga vaksinat kundër COVID-19 
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

OBSH thotë se vaksinat kundër COVID-19 kanë shpëtuar të paktën 1.4 milionë jetë në mbarë rajonin evropian. Ndërsa stina e dimrit sjell një valë sëmundjesh të rrugëve të frymëmarrjes, zyrtarët e OBSH-së theksojnë rëndësinë e vaksinimit kundër COVID-19 dhe gripit

XS
SM
MD
LG