Lidhje

Gjylameti fajëson opozitën për mospërparimin mbi votën e diasporës


Gjylameti fajëson opozitën për mospërparimin mbi votën e diasporës
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:08 0:00

Intervistë me deputeten e Partisë Socialiste dhe anëtaren e komisionit të reformës zgjedhore, Blerina Gjylameti

XS
SM
MD
LG