Lidhje

Haradinaj: Kosova të tregojë fleksibilitet në trajtimin e çështjes së dinarit


Haradinaj: Kosova të tregojë fleksibilitet në trajtimin e çështjes së dinarit
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:38 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës trajton dhe shqetësimet që kanë lindur me ekipin e avokatëve mbrojtës të ish-Presidentit Thaçi. Zoti Haradinaj tha do të ishte e dhimbshme që Kosova të linte palën mbrojtëse, pa buxhet.

XS
SM
MD
LG