Lidhje

Omer Bajraktari: Presim mbështetje për komunën e Ulqinit nga qeveria malezeze


Omer Bajraktari: Presim mbështetje për komunën e Ulqinit nga qeveria malezeze
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:38 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, kryetari i Komunës së Ulqinit, Omer Bajraktari, thotë se janë marrë disa masa urgjente për zhvillimin e kësaj komune, duke rritur buxhetin dhe kryer investime kryesisht në infrastukturë ndërsa pritet edhe zbatimi i projekteve të rëndësishme turistike.

XS
SM
MD
LG