Lidhje

Nik Gjeloshaj: Orientimi euroatlantik i Malit të Zi, i pacënueshëm


Nik Gjeloshaj: Orientimi euroatlantik i Malit të Zi, i pacënueshëm
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:18 0:00

Zv/kryeministri dhe ministri i Ekonomisë së Malit të Zi, Nik Gjeloshaj thotë se roli i tij si kryeparlamentar dhe përfshirja në kabinetit qeveritar të përfaqësuesve të forcave politike pro-serbe dhe pro-ruse nuk do të ndryshojnë orientimin euroatlantik të Malit të Zi..

XS
SM
MD
LG