Lidhje

Të jetosh me vetminë dhe traumën e kancerit të pashërueshëm


Të jetosh me vetminë dhe traumën e kancerit të pashërueshëm
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Artistja Veronica Lukasova është diagnostikuar me kancer të pashërueshëm. Historia e saj është e një gruaje që ka çdo arsye për ta shijuar jetën, por me diagnozën që ka, jeta është pikërisht ajo ku nuk mund t’i mbajë shpresat. Megjithatë Veronica po e kthen betejën me kancerin në një libër të hapur.

XS
SM
MD
LG