Lidhje

Tabaku: PD të mos përfshihet në betejën e Berishës me drejtësinë


Tabaku: PD të mos përfshihet në betejën e Berishës me drejtësinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:20 0:00

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku thotë se beteja e opozitës është në parlament dhe ndaj një shumice që po miraton siç thotë ajo, me arrogancë, ligje të rëndësishme. Ajo thekson se do të ishte në të mirën e PD-së që të mos përfshihej në betejën e zotit Berisha me drejtësinë.

XS
SM
MD
LG