Lidhje

Mali i Zi, analistët komentojnë 100 ditët e qeverisë


Mali i Zi, analistët komentojnë 100 ditët e qeverisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Analistët vlerësojnë se 100 ditët e para të qeverisë së Mal të Zi janë mes pritshmërive dhe premtimeve të papërbushura. Ata thonë se u shënuan disa suksese që janë një shenjë e mirë për ringjalljen e procesit të integrimit evropian.

XS
SM
MD
LG