Lidhje

Pas përfundimit të seancës gjyqësore ndaj zotit McGonigal


Pas përfundimit të seancës gjyqësore ndaj zotit McGonigal
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:35 0:00

Ish-zyrtari i FBI-së Charles McGonigal u dënua me 28 muaj burg për marrjen e 225 mijë dollarëve dhe fshehjen e kontakteve me zyrtarët e Shqipërisë.

XS
SM
MD
LG