Lidhje

Ukrainasit përballë perspektivës së një lufte të zgjatur


Ukrainasit përballë perspektivës së një lufte të zgjatur
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Ndërsa agresioni rus ndaj vendit të tyre hyn në vitin e tretë, ukrainasit thonë se me luftimet intensive në frontin lindor dhe sulmet e përditshme në të gjithë vendin, ata kanë nevojë të madhe për mbështetje ushtarake dhe financiare globale.

XS
SM
MD
LG