Lidhje

Brink: Ukraina duhet të fitojë. SHBA dhe aleatët do ta mbështesin


Brink: Ukraina duhet të fitojë. SHBA dhe aleatët do ta mbështesin
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:05 0:00

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara në Ukrainë, Bridget Brink thotë se Uashingtoni do të vazhdojë ta mbështesë Ukrainën në luftën e saj kundër agresionit rus.

XS
SM
MD
LG