Lidhje

Izraeli thotë se amfetaminat luajtën rol në krimet e kryera nga Hamasi 


Izraeli thotë se amfetaminat luajtën rol në krimet e kryera nga Hamasi 
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Zyrtarët thonë se militantët e kapur të Hamasit, të cilët vranë, gjymtuan dhe dhunuan izraelitët kishin me vete “Captagon”, i njohur si “kokaina e të varfërve” apo “kimikati i guximit të ISIS-it” 

XS
SM
MD
LG