Lidhje

Amerikanët para një ripërballje Biden-Trump


Amerikanët para një ripërballje Biden-Trump
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Në një vit zgjedhor me jo pak të panjohura, një gjë është e qartë: amerikanët janë shumë afër një përsëritjeje të garës zgjedhore për president të vitit 2020, kur kandidatët e të dy partive kryesore ishin Presidenti Joe Biden dhe rivali i tij kryesor republikan, Donald Trump.

XS
SM
MD
LG