Lidhje

Miçigan, zgjedhjet paraprake me shenja paralajmëruese për kandidatët Trump dhe Biden


Miçigan, zgjedhjet paraprake me shenja paralajmëruese për kandidatët Trump dhe Biden
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00
XS
SM
MD
LG