Lidhje

I jepet lamtumira e fundit kritikut të Kremlinit, Alexei Navalny


I jepet lamtumira e fundit kritikut të Kremlinit, Alexei Navalny
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Nën masa të rrepta sigurie, mijëra rusë i dhanë lamtumirën e fundit në Moskë politikanit të opozitës, Alexei Navalny. Funerali pasoi një betejë të aleatëve të zotit Navalny me autoritetet e Kremlinit për të marrë trupin dhe organizuar ceremoninë e varrimit të kritikut të Presidentit Putin.

XS
SM
MD
LG