Lidhje

Presidenti Biden dhe ish Presidenti Trump bëjnë fushatë në Xhorxhia


Presidenti Biden dhe ish Presidenti Trump bëjnë fushatë në Xhorxhia
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Presidenti Biden dhe ish Presidenti Trump bënë fushatë në Xhorxhia, në përpjekje për të rritur mbështetjen në këtë shtet të rëndësishëm për zgjedhjet presidenciale të nëntorit. Në tubimet e mbajtura në qytete të ndryshme, ata theksuan vizionet e tyre për Amerikën.

XS
SM
MD
LG