Lidhje

Besa Sharrah, shqiptaro-amerikania që kandidon për në Senatin e Ohajos


Besa Sharrah, shqiptaro-amerikania që kandidon për në Senatin e Ohajos
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:18 0:00

Besa Sharrah, shqiptaro-amerikania që kandidon për në Senatin e Ohajos. Në një intervistë për Zërin e Amerikës ajo tregon për rrugëtimin e saj në Shtetet e Bashkuara, ku erdhi si emigrante gati 20 vjet më parë dhe tani kandidon në emër të Partisë Republikane për t’u bërë anëtare e Senatit

XS
SM
MD
LG